Нормативно-правові засади діяльності

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 10 вересня 2014 р. № 416 Київ

Деякі питання Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що додається.

2. Внести у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 p., № 29, ст. 814) зміни, що додаються.

3. Розмістити Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у приміщеннях загальною площею 809,9 кв. метра (робоча площа 512,6 кв. метра) на другому (кімнати № 6-10, 17-23) і на шостому поверсі (кімнати № 6-10 і 21-27) будинку по пров. Музейному, 12, у м. Києві.

4. Фондові державного майна забезпечити укладення з Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції договору оренди приміщень, зазначених у пункті 3 цієї постанови, на умовах відшкодування балансоутримувачеві фактичних витрат, пов’язаних з їх утриманням.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2011 р. № 1115 “Про розміщення Державної служби з питань інвалідів та ветеранів”.

Прем’єр-міністр України

Інд. 26

А.ЯЦЕНЮК


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 11 серпня 2014 р. № 326 Київ

 Про утворення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики.

2. Установити, що Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, зокрема щодо забезпечення їх адаптації та психологічної реабілітації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення житлом ветеранів війни, надання їм освітніх послуг, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, інших учасників антитерористичної операції та осіб, звільнених з військової служби, організації їх поховання.

3. Міністерству соціальної політики разом з Міністерством фінансів під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” передбачити видатки, необхідні для забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

4. Міністерству соціальної політики у двотижневий строк подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проект положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, а також пропозиції щодо затвердження граничної чисельності її працівників та розміщення Служби.

Прем’єр-міністр України

                                                                                                                        А.ЯЦЕНЮК

Інд. 70

 

 

 

 

 

 


З