Toп новини

Дата: 05.07.2019 Переглядів: 697

До такого висновку прийшли фахівці Ізраїльської коаліції травми, які наразі перебувають в Україні з робочим візитом, під час якого оглянули державний заклад «Український госпіталь для ветеранів війни «Лісова Поляна», який розташований в Пущі Водиці Київської області.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 209

Можливості та формати подальшої співпраці з Ізраїльською коаліцією травми обговорили в Міністерстві у справах ветеранів. Під головуванням заступниці Міністра у справах ветеранів Оксани Коляди (Гаврилюк) відбулась нарада за участю представників міністерства, спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми, яка працює з населенням, що постраждало від травм.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 150

В Одесі на муніципальному стадіоні «Спартак» відбулося урочисте відкриття футбольного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті героїчно загиблого в зоні АТО начальника фізичної підготовки і спорту Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування  «Південь» майора Василя Петренко (позивний – “Моцарт”).

Дата: 01.07.2019 Переглядів: 194

Етапи державотворення України вписані золотими літерами в історію українського народу. Одним з таких етапів є відновлення Української Держави, що відбулося у червні 1941 р. у м. Львові. У надскладних геополітичних умовах Другої світової війни українці змогли мобілізувати власний організаційний і політичний ресурс та створили органи державного управління, проте репресії нацистського окупаційного режиму не дали можливість […]

Дата: 01.07.2019 Переглядів: 120

В Одеському Національному академічному  театрі опери та балету з нагоди  23-ої річниці Конституції України відбулися урочистості. Святкові заходи у залі одеської опери розпочалися із виконання Державного Гімну України у виконанні академічного хору під музику симфонічного оркестру.

Дата: 27.06.2019 Переглядів: 88

На цьому наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк. «Такий підхід є основним нововведенням і чималим викликом. Наша мета аби кожен, хто отримав поранення, травму, або хворобу внаслідок перебування в районі бойових дій, кожен ветеран чи ветеранка могли прийти на тестування і спробувати себе в шести видах спорту, аби обрати найцікавіший, найбільш відповідний до […]

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 151

Про мужність та людяність Ще  зовсім мало часу минуло відтоді, як Михайло повернувся додому з передових рубежів захисту свободи нашої держави. Турбота про молоду родину, двоє діток і відсутність житла не вибили з колеї цілеспрямованого мужнього чоловіка, який гартував свій характер та силу, виконуючи святий обов’язок.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 149

«Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти», – зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час участі у засіданні Ради ветеранів при Міністерстві.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 74

«На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у ході засідання Ради ветеранів в Житомирі.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 134

Саме такими думками обмінялися учасники офіційної презентації «Ветеранського намету» на книжковому фестивалі у Дніпрі «Book space», який розпочався 21 червня. Історії окремих людей та цілих підрозділів, ситуаційних перестрілок та спланованих військових маневрів – це все яскраво й детально написано на сторінках ветеранських книжок. Ці книги створені безпосередніми учасниками подій на Донбасі. Військові, ветерани, волонтери змалювали […]