Новітні технології з протезування в Україні

Дата: 06.08.2015 Переглядів: 358

Новітні технології виробництва біонічних протезів для бійців АТО

06 серпня 2015 року у приміщені УНІАН відбулася прес-конференція щодо забезпечення протезування бійців АТО високотехнологічними біонічними протезами верхніх кінцівок за участі Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Дерев’янко А. В.
Серед учасників прес-конференції були перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко та директор ТОВ “Ортотех-Сервіс ГмбХ” Олександр Стеценко.
Учасники прес-конференції поінформували, що на сьогодні протезування потребують 273 учасника АТО. Процес впровадження у широку практику таких протезів передбачає навчання українських фахівців виробництву, встановленню та обслуговуванню новітніх біонічних кінцівок.
Під час заходу продемонстрований новітній біонічиий протез руки «bebionicЗ» та презентовані його широкі функціональні можливості. Також на прес-конференції відбулось офіційне вручення представниками української діаспори в Англії тренувального біонічного протезу: пораненому в зоні АТО бійцю, одягнуто навчальну біонічну кисть і він продемонстрував можливості управління нею.