Дата: 15.05.2017 Переглядів: 94

Традиційно в другу неділю травня відзначаємо день найсвятішої людини на землі – День матері.

З нагоди Дня Матері 13 травня у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся Київський фестиваль військово-патріотичної пісні «Доля вибрала нас», організований Київською міською Спілкою ветеранів Афганістану за підтримки Посольства Палестини в Україні.

У відкритті фестивалю з вітальним словом виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Палестини в Україні пан Мохаммед Касем Аль-Асаада та Голова Правління Київської міської Спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко.

Від імені Правління Київської міської Спілки ветеранів Афганістану за активну життєву позицію, плідну трудову діяльність та з нагоди Дня матері в Україні 5 матерів воїнів АТО відзначено орденом «Пошана. Честь. Відвага», а 85-ти сім’ям загиблих учасників АТО надано грошову допомогу.

У залі – воїни – «афганці» й бійці АТО, матері й вдови, діти й дружини бійців. А зі сцени лунають пісні й вірші про мир і війну, про матір і любов: до Батьківщини, до коханої, до рідної землі.

Не змовкали оплески й не стримувалися сльози не лише у жінок, а й у мужніх чоловіків, які пройшли пекло війни, під час виступів у супроводі національного президентського оркестру народних артистів України Наталії Шелепницької, Олени Гончарук та Олега Гаврилюка, барда-виконавця авторської пісні Леоніда Мухіна, доньки Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Таджикистан в Україні пані Нілуфар,  лауреата міжнародних конкурсів Мар’яни Кудрявченко, танцювального колективу «Палестина»,зразкового хореографічного ансамблю народного танцю «РОСТОК», хореографічного колективу «Адажіо», ансамблю «Елегія».

Ведучі  Свята пісні – Заслужений артист України Володимир Скринник та переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лідія Кобил.