Алею пам`яті загиблих воїнів в АТО створять в Одесі

Дата: 02.04.2018 Переглядів: 98

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у засіданні комісії міської ради з питань, пов’язаними із спорудженням в м. Одесі «Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції».

У подальшому, Миколу Сторожука включили до складу цієї комісії.

У роботі комісії разом із керівниками профільних департаментів та управлінь виконавчого органу міської ради також взяли участь представники депутатського корпусу, громадських ветеранських організацій АТО, члени родин загиблих воїнів та волонтери.

Під час засідання комісії було розглянуто питання та прийнято рішення щодо створення в місті Алеї пам’яті з увічнення пам’яті про земляків-одеситів, які загинули в ході ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. З даною пропозицією раніше до Одеського міського голови звертались представник Служби, голови ГО «Чорний тюльпан. Одеса» та «Серця матерів Одещини».

Учасники засідання вирішили залучити до розробки ескізу та форми Меморіалу студентську молодь Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова, Одеської державної академія будівництва та архітектури, та за пропозицією завідувача Південного міжрегіонального сектору Служби –слухачів художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

Головуючим на засіданні заступником Одеського міського голови Андрієм Котляром були уточнені завдання, визначенні відповідальні особи та встановленні терміни виконання. Орієнтовно наступне засідання комісії відбудеться наприкінці квітня із заслуховуванням про проведену роботу та проблемні питання, які потребують негайного вирішення.