Колегія Служби розглянула питання соціального захисту ветеранів АТО

Дата: 29.09.2016 Переглядів: 211

Засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відбулося 29 вересня у приміщенні Служби.

Засідання відкрив Голова Служби А. В. Дерев’янко. У вступній промові він поінформував  присутніх про важливість питань, внесених на розгляд членів колегії.

Далі з доповідями виступали керівники структурних підрозділів Служби, які  надали інформацію про стан реалізації державних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції, зокрема, з питань забезпечення житлом, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, санаторно-курортного лікування, забезпечення поранених воїнів технічними та іншими засобами реабілітації, у тому числі, протезуванням. Також були розглянуті питання діяльності Служби у сфері меморіальної роботи, виконання вимог антикорупційного законодавства, роботи із зверненнями громадян та інші.

За результатами обговорення прийнято рішення.

З пропозиціями щодо покращання якості діалогу між владою та ветеранською спільнотою виступив голова Громадської ради при Службі В. М. Палій.