Столиця віддячує захисникам країни

Дата: 18.10.2017 Переглядів: 209

Напередодні Дня захисника України у Колонній залі Київської міської державної адміністрації керівництво КМДА, Мінсоцполітики, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО привітало з Днем захисника України учасників бойових дій та ветеранів війни.

Зі словами глибокої вдячності  за мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, до воїнів-захисників, їх рідних звернувся перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев. Під час святкової зустрічі відбулася церемонія нагородження захисників Вітчизни.

Святковий вечір для для ветеранів відбувся у приміщенні КМДА у День захисника України та українського козацтва. Організатором заходу  виступила громадська організація «Українська асоціація інвалідів АТО» за сприяння КМДА, Мінсоцполітики та Служби.

Серед присутніх – представники органів державної влади, громадських організацій учасників АТО, учасники бойових дій, ветерани. Перед присутніми із словами подяки захисникам країни виступив державний секретар Міністерства соціальної політики Віктор Іванкевич.

На заході з нагоди Дня захисника України були присутні і  ветерани війни – учасники Invictus Games, які повернулися зі змагань з Канади. Воїнів-спортсменів привітав представник Служби Олег Савчук  та нагородив їх подяками Служби, а голова правління ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» Сергій Тріскач вручив бійцям грамоти та книги «Нескорені».

 

 

 

 

 

 

Сім‘ї загиблих захисників також були нагороджені – медалями «Герой Киянин».

Після нагородження відбувся святковий концерт для ветеранів АТО.

У цей же день у Київському палаці спорту відбулася суспільно-мистецька акція «Вони присягнули на мир і волю», гостями якої були учасники антитерористичної операції, члени їх сімей, а також родини загиблих. Під час заходу учасники взяли участь у молебні за мир в Україні та вшанували пам’ять загиблих у боротьбі за незалежну Україну хвилиною мовчання. У рамках  суспільно-мистецької акції відбувся концерт за участю військових колективів, народних і заслужених артистів України.

Дню захисника України була також присвячена  XIV Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека-2017”, яка проходила у Київському Міжнародному виставковому центрі.

На виставці, окрім військової продукції українського виробництва, були широко представлені партнери України з країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

Серед експонатів – бронеавтомобілі “Козак” і “Варта”, самохідна артилерійська уставновка “Krab”, шестиствольна 30-мм автоматична корабельна артилерійська установка, багатофункціональна радіолокаційна система, система протидії безпілотним літаючим апаратам, турбогвинтовий двигун, крупнокаліберні кулемети, гранатомети, обмундирування та вогнепальна зброя. Спецпідрозділ поліції “Корд” провів показові виступи.