Австрійська допомога ветеранам АТО

Дата: 14.09.2018 Переглядів: 206

Завдяки взаємодії та тісній співпраці Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з Державним закладом “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського”, який опікується в Одеській області проектом «Україна-Норвегія», на базі громадської організації «Ветерани АТО Лиманщини» було створено окрему навчальну групу, яка успішно пройшла навчання  за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності». Отримані в ході навчання теоретичні знання та досвід ветерани АТО ефективно застосували в практичну діяльність, створивши сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Ветерани АТО Лиманщини».

Днями в Одесі відбувся брифінг щодо реалізації проектів Австрійської агенції розвитку в рамках Програми розвитку ООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”.

У брифінгу взяли участь представники громадських організацій ветеранів війни, кооперативів та малого бізнесу, мініпроекти, яких перемогли у проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ЄС/ПРООН) «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».

 

Зокрема, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Ветерани АТО Лиманщини” представляли учасники антитерористичної операції Володимир Калюжний та Олександр Голопотелюк.