Благодійна акція до Дня Конституції України «Підтримай творче майбутнє нації»

Дата: 02.07.2018 Переглядів: 84

27  червня в приміщенні  Київської міської державної адміністрації відбулось вручення подарунків учасникам благодійної акції, присвяченої Дню Конституції України, «Підтримай творче майбутнє нації» за участю талановитих дітей Донбасу.

Організаторами заходу виступають ГО «Місія збереження культурної спадщини етноспільнот України «Скрижалі», ГО «Союз «Золотий Вік України», Міжнародна асоціація «Об’єднані Україною», ГО «Намисто».

Благодійний фонд «Розумна сила» разом з ГО «Розумна сила»  стали партнерами проекту.

Благодійна акція розпочалась 25 червня та тривала до 28 червня. Участь у ній брали творчо обдаровані діти з образотворчих студій Красногорівки, Волновахи, Авдіївки, художні твори яких, за результатами попереднього конкурсу, отримали звання найкращих.

Для юних художників організатори підготували культурно-освітню програму з вивчення української спадщини та традицій. Діти відвідали історичні та культурні місця столиці – Києво-Печерський історико-культурний заповідник та Києво-Печерську лавру, Національний музей історії України у Другій світовій війні та комплекс Межигір’я.

Метою заходу є популяризація української культури, пізнання її розмаїття та виховання патріотизму серед молоді та юнацтва.

Після завершення екскурсії на дітей чекали подарунки та розважальна програма в будівлі КМДА. Юні таланти завітав підтримати народний художник України Валерій Франчук.

Захід відвідали і представники Сектору у м. Києві  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.