Блокпост пам’яті в Івано-Франківську

Дата: 31.01.2019 Переглядів: 91

У музеї «Герої Дніпра» м. Івано-Франківськ відкрилась виставка «Блокпост Пам’яті», на якій представлено експонати із зони бойових дій.

Все змонтовано із ящиків з-під снарядів та гранат і виглядає як справжній блокпост. У вітринах – речі загиблих героїв, переданих родичами, друзями та бойовими побратимами. У кожній вітрині – фото воїна. Також франківці можуть побачити речі, зібрані волонтерами-пошуковцями гуманітарної місії “Чорний тюльпан”, що діяла в зоні проведення антитерористичної операції.

За словами організаторів виставки, концепція виставки – заповнити порожнину ящиків з-під боєприпасів речами, які несуть пам’ять про загиблих захисників країни. Звідси і назва “Блокпост Пам’яті”.

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець  подякував авторам виставки та наголосив, що молоде покоління повинно знати правду про війну на сході України та знати імена Героїв, які загинули, захищаючи рідну землю.