Бородянський ЦСПР співпрацює з військкоматом

Дата: 30.10.2018 Переглядів: 179

На запрошення районного військового комісаріату психологічна служба Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проводить індивідуальну роботу з призовниками та особами контрактної служби.

Практичний психолог ЦСПР Інна Павліченко проводить психодіагностику майбутніх військовослужбовців. Цей компонент підготовки призовників та контрактників має на меті визначення рівня готовності до служби, загального психоемоційного стану призовників, їх нервово-психічної стійкості, ризиків дезадаптації в умовах стресу, особливостей поведінки і стану психічної діяльності в різних ситуаціях.

Також важливою є діагностика нервово-психічного та соціального розвитку. Своєчасне виявлення негативних змін у сприйнятті себе особистістю дозволяє фахівцю спрогнозувати можливі порушення в адаптації, що можуть супроводжуватися підвищеною конфліктністю, порушенням взаємин з оточуючими, зниженням працездатності, порушенням військової дисципліни, погіршенням стану здоров’я. А отже – вчасно скоригувати негативні прояви, надавши необхідну психокорекційну допомогу.

За результатами роботи психолога Центру окремі випадки, що вимагають особливої уваги, ретельно вивчаються командою Бородянського військкомату.