Бородянський центр реабілітації запросив на День захисту дітей родини учасників АТО/ООС

Дата: 03.06.2019 Переглядів: 322

День захисту дітей – хороша нагода додати радісних відчуттів у родини учасників АТО, запросити сім’ї бійців у повному складі й спрямувати загальні зусилля на поліпшення родинної взаємодії в інтересах дітей. А багаторічний досвід діяльності Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, переконує, що найкращий інструмент для посилення тієї самої внутрішньої сімейної взаємодії – спільна ігрова діяльність.

Бородянський ЦСПР більш як 20 років тому започаткував відзначення цього дня на Бородянщині, зосередивши увагу саме на турботі про дотримання прав дитини.

Нині це свято набуло особливого змісту, адже від військової агресії з боку Росії страждають в першу чергу діти, права яких – на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство – порушуються. Тож ЦСПР виступив співорганізатором заходу, що охопив Бородянську, Пісківську ОТГ та довколишні населені пункти.

Організатори святкового заходу особливо постаралися, аби наповнилися реальним змістом слова девізу-побажання, що стали лейтмотивом свята: «Хай розцвітають усмішки дитячі!». І таки не марно доклали зусиль. Чудовий концерт силами талановитої дітвори раз у раз зривав аплодисменти дорослих і малих глядачів. Довкола було море можливостей проявити свої таланти на майстер-класах, змаганнях і конкурсах.

Під традиційний веселковий купол гігантського парашута – улюбленої сімейної рухавки гостей дитячого свята – працівники Бородянського ЦСПР разом зі своїми волонтерами запросили у повному складі родини учасників АТО, вимушених переселенців та інших цільових категорій населення. Було приємно спостерігати, як у процесі ігрових етапів, налаштованих аж ніяк не на суперництво, а на партнерство й взаємодопомогу, самі собою стираються умовні бар’єри віку, зайвої родинної субординації, зникає нерозуміння й відчуженість. Злагоджена взаємодія показала учасникам, що вони здатні спільними зусиллями вирішити будь-яке завдання.

Організатори досягли поставленої перед собою мети – День захисту дітей для сімей учасників АТО став справжнім святом взаєморозуміння, взаємодії, радості та єднання. А отже – ще одним кроком у поверненні до мирного життя мужніх чоловіків, обпалених війною.