Бородянський ЦСПР: разом підтримуємо родини воїнів АТО

Дата: 19.06.2019 Переглядів: 76

Маючи за пріоритет справу психологічної допомоги в реадаптації учасників АТО/ООС до мирного життя Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, повсякчас посилює соціальну складову цієї роботи.

Усвідомлюючи те, що стан здоров’я учасників АТО та членів їх родини є одним із найвагоміших чинників психоемоційного стану героїв-земляків, Бородянський центр від початку в пріоритет визначив співпрацю з медичними закладами, в тому числі – міською районною лікарнею.

Як зазначив на зустрічі з директором ЦСПР Л. Бойко головний лікар лікарні І. Чебишев: «Коли в інтересах людини професіонали об’єднують усі свої можливості, знання та вміння – позитивний результат буде обов’язково. Про це говорив ще Авіценна».

Довготривалі перемовини ЦСПР з організаціями та благодійниками нарешті дали свій результат – у районі стартував унікальний проект на користь дітей ветеранів «Стоматологічна допомога дітям учасників АТО/ООС». Цей проєкт об’єднав добру волю багатьох людей, а основну професійну складову взяла на себе когорта лікарів-стоматологів Бородянщини.

На сьогодні лікарі-стоматологи надали кваліфіковану стоматологічну допомогу 19 молодшим представникам родин учасників АТО віком від 6 до 12 років. Родини героїв, що віддали своє життя за Україну, є однозначним пріоритетом, тому в перший пілотний етап проекту були включені їх діти без обмеження віку.

Координатор проєкту «Стоматологічна допомога дітям учасників АТО/ООС» Світлана Краснощок, практичний психолог ЦСПР, узгодивши графік лікування з лікарями, подбала про забезпечення транспортними послугами тих, кому це було потрібно. Тож кожну дитину атовця у стоматологічному відділенні очікувала привітна професійна команда медиків і психологів, аби процес лікування пройшов максимально комфортно.

Приємною для всієї команди фахівців стали сердечні відгуки родин.

 «Учасникам проекту і всім працівникам Центру дякую щиро за надану можливість безкоштовно покращити стан здоров’я моїх дітей, а саме про лікування зубів у кваліфікованих спеціалістів. Дай Бог здоров’я і наснаги вам усім. А працівникам Центру й надалі працювати у такій злагодженій і тісній співпраці з учасниками АТО. Ви прислухаєтеся до нас, враховуєте наші побажання й пропозиції, прикладаєте багато зусиль, аби їх реалізувати. Від цього залежить наша єдність, довіра та наше майбутнє.» – говорить військовий капелан Федір Мацур.

Проєкт «Стоматологічна допомога дітям учасників АТО/ООС» продовжується завдяки благодійній підтримці Фонду розвитку спільноти. А участь лікарів-стоматологів, які добровільно взяли на себе додаткове навантаження, обслуговуючи дітей учасників АТО, – це їх добра воля й особистий внесок у спільну справу. Їх діяльність – це приклад, як на своєму робочому місці кожен, незалежно від професії, може проявити свою громадянську позицію.