Чемпіонат з футболу на Кубок Героїв АТО розпочато

Дата: 02.04.2018 Переглядів: 190

У суботу, 31 березня, на стадіоні «Центральний» у Вишневому стартував новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Серед гостей були присутні Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький, заслужений майстер спорту, легенда футбольного клубу «Динамо» Київ Володимир Мунтян, віце-президент Федерації футболу учасників АТО, директор комунального підприємства «Спортивний клуб «Вишневий» Віктор Кіріченко, заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, керівник Управління з питань фізичної культури і спорту ГШ ЗС України полковник Олег Чернявський, представники сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області, президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко та інші.

З 59 команд, які беруть участь в змаганні, 16 пройдуть у фінал і змагатимуться між собою за Кубок Героїв АТО. І рівень наших команд такий, що навіть представники «Динамо» звертали увагу на наших хлопців і були приємно вражені тим, що ми не тільки добре воюємо, але і граємо у футбол», – сказав президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.