Делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни відвідала Брест

Дата: 24.06.2015 Переглядів: 191

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, згідно з планом роботи Всеукраїнської спілки ветеранів війни, 21¬–23 червня цього року, делегація ветеранів Другої світової війни та локальних воєн чисельністю 16 осіб, на чолі з відповідальним секретарем – заступником голови ВСВВ полковником у відставці В. Пановим, на запрошення Брестської обласної та міської організації ветеранів, відвідала Білорусь та взяла участь в урочистих заходах в місті Бресті.

Члени делегації ВСВВ зустрілися з головою Брестської обласної Ради ветеранів війни Омелюсиком С. Ф., головою міської організації Білоруського громадського об’єднання ветеранів Соловей В. В., завідуючим ідеологічним відділом міської Ради ветеранів Золотухіним В. А. взяли участь в круглому столі з ветеранами міста.

IMG_0470Під час зустрічей ветерани поділилися своїми враженнями, обмінялися досвідом роботи ветеранських організацій. Зокрема, обговорювалися питання щодо соціально-правового захисту інтересів ветеранів в питаннях медичного, пенсійного, санаторно-курортного та інших видів забезпечення. Також піднімалися актуальні питання виховання молодого покоління, захисту історичної правди про події минулої війни, налагодження дружніх стосунків на майбутнє. Делегація також ознайомилась з експозицією музею історії міста Бреста.

IMG_0233

За підсумками поїздки до Республіки Білорусь та зустрічей з ветеранами сусідньої країни прийнято рішення про продовження і поглиблення добрих стосунків між ветеранськими організаціями міста Бреста і ветеранами ВСВВ. Зокрема, була досягнута попередня домовленість про планування і підготовку проведення спільних заходів на наступний 2016 рік.