День українського миротворця

Дата: 14.07.2016 Переглядів: 138

ШАНОВНІ МИРОТВОРЦІ!

15 липня наша держава відзначає День українського миротворця, віддаючи шану  мужності і звитязі, зразковому виконанню службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу. 

Збройні сили України беруть участь в міжнародних миротворчих операціях вже більше 20 років. За цей час учасниками миротворчої діяльності стали понад 40 тисяч українських військовослужбовців, які побували в багатьох гарячих точках нашої планети, демонструючи всьому світу високий професіоналізм, компетентність і надійність у справах врегулювання збройних протистоянь.

521 військовослужбовець країни виконує завдання в 10 міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки у 8 країнах світу. За час своєї місії миротворцям України вдалося провести багато успішних гуманітарних операцій по врятуванню сотень тисяч людських життів.

І сьогодні, у непростий для України час, військовослужбовці з досвідом миротворчої діяльності мужньо і професійно виконують завдання із захисту держави в ході антитерористичної операції на сході України.

Сердечно вітаю зі святом усіх, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру в миротворчих операціях та захищає нашу країну.

Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно слугують ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

Бажаю всім українським миротворцям міцного здоров’я, успіхів в житті, мирного неба над нашою єдиною Україною!

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни

та учасників антитерористичної операції

АРТУР ДЕРЕВ’ЯНКО