День українських миротворців

Дата: 13.07.2018 Переглядів: 180

З нагоди Дня українських миротворців сьогодні 13 липня 2018 року у Наводницькому парку міста Києва Київською міською державною адміністрацією за участі Міністерства оборони України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, воїнів-миротворців, ветеранів війни та учасників операції Об’єднаних сил на Сході України проведено мітинг та церемонію покладання квітів до пам’ятного каменю, закладеного з нагоди відкриття Алеї ООН в м. Києві.  

Під час мітингу виступили Директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Юрій Крикунов, представник системи Організації Об’єднаних Націй в Україні, Голова Представництва Агентства ООН у справах біженців пан Пабло Матеу, перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, Директор Департаменту освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський, голова Київської регіональної організації миротворців Володимир Попович.

Виступаючі відмічали вагому роль України у міжнародних миротворчих місіях, спрямованих на збереження і підтримку світової безпеки. За весь час близько 42 тисяч українців взяли участь у різних миротворчих операціях, що вказує на вагомий внесок наших співвітчизників у зусилля ООН із підтримання міжнародного миру та безпеки, підтверджуючи цим високий статус нашої держави-співзасновниці Організації Об’єднаних Націй.

Учасники заходу віддали шану загиблим воїнам хвилиною мовчання. Рота почесної варти пройшла урочистим маршем.

По завершенні офіційної частини захід продовжився у Київському міському будинку ветеранів, де розташована Всеукраїнська Спілка ветеранів війни. Там відбувся круглий стіл на тему: «Українські миротворці в боротьбі за мир».

Під час виступів воїни-миротворці поділилися своїми спогадами, обговорили питання подальшого розвитку ветеранського руху, в тому числі, поширення руху юних миротворців на прикладі організацій Спілки у Кам’янець-Подільському, Харкові та Чернівцях.

Фоторепортаж ВСВВ.