День, який окреслив цінності української нації

Дата: 21.11.2017 Переглядів: 194

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи, який об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Учасники АТО та члени їх сімей з групи «Гуртом легше», заняття та зустрічі якої проходять на базі  Центру соціально-психологічної реабілітації населення в місті Коростені під гаслом «Вільні творять майбутнє», взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи разом з мешканцями міста.

Фахівцем із соціальної роботи Вікторією Обиход була проведена бесіда на тему: «Гідність та свобода – цінності, заради яких живе українська нація». Учасники АТО, а деякі з них пішли захищати країну прямо з Майдану, в свою чергу, розповіли всім присутнім про мету запровадження пам’ятної дати, так як цей день є надзвичайно важливим для національно-патріотичного виховання молоді.

Присутнім нагадали, що відповідно до Указу Президента України «Про День гідності та свободи» від 13.11.2014  № 872, 21 листопада є днем  утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Про це повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук

 

 

.