До побачення, табір!

Дата: 17.08.2016 Переглядів: 118

З 7 по 14 серпня Громадською спілкою „Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху „Крила 8 сотні”, за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд «Сестра милосердя», було організовано літній патріотично-оздоровчий табір для дітей та родин з дітьми, волонтерів і учасників антитерористичної операції, який розмістився  на базі спеціалізованого центру реабілітації учасників АТО, членів їх родин та волонтерів в місті Харкові.

IMG_20160808_163549Програма перебування в таборі була спрямована не тільки на оздоровлення, патріотичне виховання, але й на психологічну реабілітацію. Адже, окрім дітей з Харківської, Івано-Франківської, Рівненської, Київської областей та міста Києва, табір приймав також діток з с. Артема, Станично-Луганського району Луганської області, які проживають та навчаються в зоні проведення антитерористичної операції.

IMG_20160812_164030Не обійшлося і без традиційних екскурсій. Учні табору відвідали Екопарк Фельдмана в місті Харкові,  кіно-спортивний клуб в місті Люботин, музей історії телебачення, музей-діораму Спілки ветеранів Афганістану, музей Харківського авіаційного заводу.

Гучно і весело табір святкував «Дня Нептуна» та «День вареника».

В останній  день табору відбулося урочисте прощання. Діти підготували концерт «подяки», на якому були присутні учасники АТО, які отримали інвалідність та проходять реабілітацію.

IMG_20160811_195646На завершення відбулася поїздка до кінотеатру на перегляд дитячого мультфільму, а ввечері – «Прощальна ватра».

До побачення, табір!