Донеччина зустрічає захисників України

Дата: 26.06.2017 Переглядів: 187

 4-5 липня 2017 року в Донецькій області  з нагоди третьої річниці визволення північного Донбасу від російсько-терористичних угруповань відбудеться Всеукраїнський форум «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Мета заходу: об’єднати ветеранів АТО з усієї України, громадських діячів та активістів, військових психологів, представників влади та громадськості для відзначення нового для Донеччини свята, що покликане створити новітню традицію та поєднати усіх людей, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Донеччину.

На участь у заході «Донеччина зустрічає своїх захисників» запрошуються ветерани АТО, координатори проектів,  пов’язаних з соціальною адаптацією та реабілітацією ветеранів АТО, громадські діячі та активісти, які прагнуть змін в суспільстві. .
Захід буде проходити в 2 етапи :

4 липня, 16.00 – наметове містечко м. Слов’янськ г. Карачун, відкриття форуму:

– Волонтерський сектор

– Сектор спілкування з ветеранами АТО

– Сектор відеопоказів

– Сектор обміну інформації

– Координаційний сектор

– Навчальний сектор

– Робота в секторах: презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО; обмін спогадами; показ відео сюжетів АТО; парамедицина ( майстер клас)

– Акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО»

5 липня – поїздка по 5 локаціях: міста Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка:

– спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

– Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від російських окупантів.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» та громадськими патріотичними організаціями Донецької області за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня. Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня).
Поселення у наметовому містечку м. Слов’янськ г. Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом, в такому випадку кількість учасників необмежена.

Партнери проведення заходу : учасники проекту «Труханівська Січ», Коло-Медіа, Центр допомоги учасникам АТО Донецької області, Волонтерський рух “Краматорські бджілки”, ГО “Червоний мак”, управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

Відповідальні за реалізацію проекту: ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу».

Телефон для довідок : 0509837583 Володимир, Голова відокремленого Святогірського міського осередку ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» .