Допомога ветеранів у вихованні молодого покоління

Дата: 04.04.2018 Переглядів: 152

На полігоні навчального центру Національної гвардії України «Старий Лисець» Івано-Франківської області відбулися заняття зі стрільби з автомата Калашникова для студентів коледжів та училищ міста Івано-Франківська.

Заняття було організовано Івано-Франківським міським військовим комісаріатом із залученням активістів громадської ветеранської організації «Вільному воля», яка об’єднує воїнів Десантно-штурмових військ та військ спеціального призначення.

 

 

 

 

 

 

Для проведення занять було обладнано три навчальних місця. На одному, власне, відбувалися вправи зі стрільби. На другому студентів навчали приготуванню до стрільби з різних положень. Ще на одному навчальному місці студенти мали змогу оглянути військову техніку Національної гвардії України.

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець висловив слова подяки ветеранам-десантникам за активне сприяння у військово-патріотичному вихованні молоді та запросив викладачів предмету “Захист Вітчизни” запрошувати учасників бойових дій до навчальних закладів для проведення уроків мужності.