Екскурсія на ЧАЕС для учасників АТО та членів їх сімей

Дата: 29.05.2018 Переглядів: 131

24 та 25 травня Соціально-психологічним центром м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, у співпраці з Чорнобильською АЕС була організована та проведена екскурсія у зону відчуження, зокрема, міста Чорнобиль, Прип’ять та ДСП «Чорнобильська АЕС» для учасників АТО, членів їх родин, волонтерів, вимушених переселенців та людей похилого віку.

Чорнобильська зона вразила настільки, що просто немає слів. Думали, що Прип’ять постане похмурим покинутим містом, що навіває думки про трагедію і горе людей. Може так і було колись, протягом якогось часу відразу після катастрофи. Але тепер це квітучий, зростаючий, а головне – неповторний природний заповідник, в якому лише через зелень проглядаються сліди людської цивілізації. Минуло лише 32 роки з моменту трагедії, а природа майже стерла сліди життєдіяльності людини.

Екскурсоводи все дуже докладно і доступно розповідали і пояснювали, жодне питання не залишився без відповіді.

Побувавши там хоча б один раз, зовсім інакше починаєш дивитися на так зване “звичайне життя”. У тому числі, і на своє власне. І в цьому, можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.

Соціально-психологічний центр м. Славутич висловлює подяку працівникам ДСП «Чорнобильська АЕС» за допомогу в організації заходу та пізнавальну екскурсію.