Фахівці Києво-Святошинського ЦСПР провели виїзну роботу в селах Київщини

Дата: 17.09.2018 Переглядів: 90

15 вересня 2018 року спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, взяли участь у святкуванні дня сіл Віти-Поштової та Юрівки.

Фахівці Центру активно спілкувалися з селянами, інформували їх про свою діяльність, запрошували брати участь у заходах, роботі клубів та терапевтичних груп.

Соціальний працівник Ольга Красота провела майстер-клас з виготовлення свічок. На дітей та дорослих також чекали цікаві пізнавальні гри.

Присутнім було надано докладну інформацію про послуги ЦСПР, з учасниками бойових дій та їх родинами юристом Центру проведені консультації на правову тематику з широкого кола питань.

Спеціалісти центру також поспілкувались з представниками поліції, передали теку з інформаційними матеріалами, докладно зупинилися на роботі з учасниками антитерористичної операції, домовилися про подальшу співпрацю.

Цими ж днями в Центрі відбулось засідання клубу взаємної підтримки та творчого відпочинку дружин учасників та ветеранів АТО «Крилаті».

Під час зустрічі жінки  ділилися враженнями про те, як вони провели літо, працювали із запропонованими метафоричними картами, які мали допомогти сформулювати цілі та знайти необхідні рішення для нових творчих задумів. Свої відповіді учасниці оформили у вигляді колажів, оздоблених малюнками.