«Games Heroes» і «Military Camp» пройшли в Одесі

Дата: 21.08.2018 Переглядів: 134

18 серпня 2018 року в м. Одесі на Приморському бульварі біля пам’ятника знаменитому Дюку, на спеціально обладнаному спортивному майданчику, пройшли змагання з кросфіту – «Ігри Героїв».
Змагання проводилися за сприяння “Всеукраїнської федерації функціонального багатоборства людей з інвалідністю” та сприяння і підтримки Одеської міської ради, Центру допомоги учасникам АТО в Одеській області та Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
В індивідуальних змаганнях з кросфіту серед ветеранів АТО, які отримали важкі поранення під час захисту України прийняли участь 12 наших Героїв з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші).
Також в рамках цього проекту було проведено “Military Camp” – командні змагання (склад команди – 2 особи) з кросфіту серед учасників АТО (ООС) – військовослужбовців і представників територіальних силових структур,які дислоковані на Одещини. В змаганнях прийняли участь команди від Військово-Морських Сил ЗС України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та Одеського державного університету внутрішніх справ.
Звертаючись до учасників змагань, керівник Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук зазначив: «Ми захоплюємось Вашою загартованою силою волі та бійцівським характером, мужністю та оптимізмом, принциповою життєвою позицією та вірою в Україну. Ви переконливо довели та доводите, що незважаючи на нелегку долю, Ваша сила духу ніким і нічим непоборна і незламна. Ви наша гордість, ми Вами пишаємось».
Про хід змагань можна переглянути за посиланням.