Гарний настрій захисникам Вітчизни

Дата: 07.12.2016 Переглядів: 123

Вже багато років Соціально-психологічний центр м. Славутич, який діє у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, співпрацює з військовою частиною 3041 Національної гвардії України. Серед військовослужбовців даної частини проходять військову службу за контрактом 26 учасників АТО.

За цей час психологами СПЦ проведено багато лекційних та тренінгових занять з особовим складом на різноманітну тематику: збереження психічного здоров’я, розвиток навичок керування емоціями, подолання конфліктів, профілактика залежностей, сімейних проблем,  питання соціально-психологічного клімату у колективі тощо. Також в рамках патріотичного виховання старшокласників неодноразово були організовані екскурсії до військової частини, де школярам демонстрували спецзасоби, зброю та техніку.

15 грудня для військовослужбовців в/ч 3041 фахівцями Соціально-психологічного центру за технічної підтримки кіноконцертного комплексу, разом із міською громадською організацією «Центр німецької культури «Hoffnung», народним театром «Добрий настрій» та волонтерами-старшокласницями ЗОШ № 3 був організований концерт.

Дякуємо артистам, які висловили військовослужбовцям щиру вдячність за їх героїзм, мужність, витримку, вірність громадянському обов’язку, вкладали душу у виступи і подарували гарний настрій сильним та мужнім захисникам Вітчизни. Чоловіки з задоволенням слухали українські пісні, вірші та знайомі мелодії.

dsc02499

Окрема подяка психологу в/ч 3041 Оксані Черкасовій за чітку та злагоджену роботу щодо організації заходу.