Гідна і сумлінна служба наших миротворців

Дата: 26.03.2018 Переглядів: 122

До Львова прибув перший літак з 75 українськими миротворцями з 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, які протягом року виконували миротворчу місію у Демократичній Республіці Конго. Про це повідомляють наші колеги  – журналісти інформаційного видання УСВА – газети “Третій тост”.

 

 

 

 

 

 

Як зазначив заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Олександр Голоднюк, це найкращі представники Збройних Сил України, які мають висококласні навички та пройшли крізь гарт антитерористичної операції. Загалом українська місія нараховує понад 200 військовослужбовців.

– Гідна і сумлінна служба наших військовослужбовців це підтримання іміджу нашої держави на міжнародній арені, – наголосив генерал-майор Олександр Голоднюк . – Це утвердження України, як держави, що прагне і бореться за мир у всьому світі. Крім того, це демонстрація на світовій арені професіоналізму наших військовослужбовців в якості миротворців.

В Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького українських миротворців зустрічали рідні та близькі. Після короткого шикування та вручення старшому загону підполковнику Денису Перетятьку символічного українського коровая хліба відбулось нагородження прибулих пам’ятними нагрудними знаками міністра оборони України «Воїн-миротворець».

 

 

 

 

 

 

У рамках чергової ротації 18 ОВЗ Збройних Сил України до Демократичній Республіці Конго відбула перша група українських вертолітників. Решта особового складу загону двома авіаційними рейсами днями відбудуть на африканський континент і замінять своїх колег.