Голова Служби привітав медичних працівників

Дата: 19.06.2017 Переглядів: 125

З нагоди Дня медичного працівника в Українському госпіталі для воїнів-інтернаціоналістів “Лісова поляна” відбулися урочисті заходи. 

Виконуючий обов`язки головного лікаря Сергій Чепела подякував працівників госпіталю за чуйне ставлення до пацієнтів, високу професійну майстерність й нагородив працівників, які досягли високих результатів у лікувально-оздоровчому процесі, грамотами та цінними подарунками. Особливими подяками були відзначені ветерани госпіталю – головний лікар Володимир Нерода і завідувач неврологічного відділення Ольга Бондаренко.

Теплі слова на адресу медиків госпіталю пролунали від голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького, голови Київської обласної організації  УСВА Олександра Янківського, які щиро привітали медичний персонал з професійним святом, побажали міцного здоров’я, професійного росту, подякували за турботу і висококваліфіковану медичну допомогу, яка надається ветеранам війни, сім’ям загиблих.

Зі словами вдячності за нелегку, але почесну працю по реабілітації інвалідів та учасників бойових дій, надією на подальшу плідну співпрацю з забезпечення якісного лікування ветеранів воєн та військових конфліктів до працівників госпіталю звернувся Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, учасник бойових дій в Афганістані, кавалер бойових орденів Артур Дерев`янко, який вручив нагороди Служби медичним працівникам, які досягли  найвищих результатів у забезпеченні лікуванні пацієнтів, та є взірцем у виконанні своїх професійних обов`язків.

Перед медичними працівниками виступив народний фольклорний ансамбль “Горлиця” Будинку культури села Тарасівка, який дав для медпрацівників і пацієнтів  чудовий концерт.

У ході заходу відбулась зустріч гостей з бойовими побратимами, які перебувають на лікуванні, обговорено ряд важливих напрямів діяльності УСВА і намічено шляхи вирішення болючих питань лікування та медичної реабілітації воїнів, які беруть участь у бойових діях на сході країни.

За матеріалами сайту УСВА (фото Є. Шваб)