Представники Служби і Трастового фонду НАТО зустріли ветеранів АТО з реабілітації

Дата: 24.10.2018 Переглядів: 117

Службою продовжується організаційна робота щодо направлення поранених учасників АТО до медичного реабілітаційного центру “Калероя” у  м. Хісаря  за підтримки Офісу Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації та сприяння  Міністерства оборони Болгарії і Посольства Болгарії в Україні.

22 жовтня 2018 року із Софії до Києва повернулась чергова група учасників АТО, які отримали двотижневу медичну реабілітацію після завданих їм поранень у бойових діях. Наших захисників у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” зустрічали представники Служби та Трастового фонду НАТО.

Кожен з бійців отримав необхідний курс реабілітаційних процедур не лише медичного характеру, але й психологічне і моральне розвантаження.

Для усіх ветеранів, хто долучається до цього проекту таке відвідування ближнього зарубіжжя не просто збільшує світогляд, але й дозволяє здійснити власну оцінку реальної підтримки України зі сторони НАТО.

Окремі подяки від бійців спрямовані представникам Посольства України в Болгарії та української діаспори, які своєю підтримкою дозволяють знизити організаційні та, насамперед, психологічні навантаження, пов’язані з перебуванням за кордоном.

Кожного місяця Служба здійснює організаційні заходи з направлення на реабілітацію у Болгарію 15 ветеранів війни, які отримали поранення під час захисту незалежності та територіальної цілісності держави.

Звертаємо увагу учасників АТО на можливість самостійної реєстрації для проходження медичної реабілітації у Болгарії (інформація – на сайті Служби)