Іванківщина пам’ятатиме завжди

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 124

11 грудня Іванківщина вшанувала пам’ять військовослужбовця Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року під час виконання службових обов’язків в ході проведення антитерористичної операції на сході України.

 Три роки минуло, як мати втратила сина – сина, якому було лише 18 …

 Олега Габорака пам’ятають в Сукачівській ЗОШ, Катюжанському вищому професійному училищі, скрізь, де б не був – він був душею компанії, завжди ділився найкращим, що у нього було.

 Ініціативний, запальний, у свої 16 рвався на Майдан. Як не намагалася мама, Світлана Володимирівна, відмовити, так і не змогла. До грудня 2014 року він працював у інформаційному центрі Майдану.

 Пізніше звертався до різних батальйонів. Йому ще не було 18, коли вступив до батальйону «Святої Марії», а у вересні став бійцем 93-ї бригади.

За півтора тижня до загибелі пройшов відбір до зведеної штурмової роти «Карпатська Січ». Тоді з гордістю повідомив, що пройшов відбір у групу швидкого реагування. Мабуть, відчував, що життя може бути коротким, а от прожити його треба яскраво.

У покладанні квітів до пам’ятника загиблого Героя взяли участь керівники та працівники Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, представники місцевих державних органів влади, родичі, друзі, громадськість району.