Івано-Франківськ вшанував захисників Донецького аеропорту

Дата: 21.01.2019 Переглядів: 76

Панахидою та пам’ятною ходою вшанували в Івано-Франківську загиблих захисників Донецького аеропорту.

Розпочалися пам’ятні заходи зранку, 20 січня, поминальною літургією та панахидою в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

Вшанувати пам’ять загиблих захисників прийшли кілька сотень учасників АТО з усього Прикарпаття, представники обласної та міської влади, небайдужі франківці. Разом з ними участь у поминальному заході взяв представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець.

Після молитви багатолюдною ходою люди пройшли центральною частиною міста. На чолі колони несли фотографії загиблих Героїв. Під вигуки “Слава Україні! – Героям Слава!” ,”Герої не вмирають!” учасники ходи дійшли до Меморіального скверу, де ще раз помолились за душі загиблих та вшанували захисників країни хвилиною мовчання.

Володимир Веркалець нагадав, що семеро прикарпатців: Володимир Байдюк, Микола Самак, Степан Стефурак, Ярослав Костишин, Олександр Карпенко, Дмитро Ломей та Григорій Семанишин загинули, захищаючи  Донецький аеропорт.