Клубу ветеранів Бородянського центру реабілітації 19 років

Дата: 06.03.2019 Переглядів: 90

День народження Клубу ветеранів «Полуднева світлиця», який діє при Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, припадає на чудове весняне свято – Міжнародний жіночий день. Люди поважного віку, відзначаючи іменини Клубу, вітали всіх, хто віднайшов тут живильну силу для активного, цікавого, змістовного й енергійного життя після виходу на пенсію.

Цьогоріч на святкування іменин Клубу у залі Бородянського ЦСПР зібралося понад 80 осіб і програма виявилася особливо насиченою. Від імені ЦСПР слова привітання висловила заступник директора Тетяна Сошко.

У свою чергу, щиру вдячність за створені й примножені протягом цих 19 років директором ЦСПР Людмилою Бойко та її колективом можливості для відродження в регіоні поважного статусу людей похилого віку та ветеранів війни і праці висловили представники міської влади. Найактивнішим учасникам Клубу вони вручили Почесні грамоти «за утвердження в громаді нестаріючого ветеранського завзяття і авторитету».

Подарувати учасникам Клубу радість своєю творчістю охоче зголосилися талановиті друзі-волонтери – народний аматорський колектив із Дружні «Любисток», чоловічий дует «Володимир Косинський & Петро Юдицький», народний співочий колектив «Надвечір’я», який сам виріс із «Полудневої світлиці».

Фахівці Бородянського ЦСПР від душі вітають «Полудневу світлицю» зі святом і бажають всім здорового та активного довголіття.