КОЛЕГІЯ МІНСОЦПОЛІТИКИ: КУРС НА СИСТЕМНІ РЕФОРМИ

Дата: 03.03.2017 Переглядів: 109

2 березня 2017 року відбулася колегія Міністерства соціальної політики України, яка показала існуючий стан речей у соціальній сфері та продемонструвала рішучість керівництва Міністерства здійснювати системні реформи, що стане запорукою підвищення соціальних стандартів у 2017 році.

На колегії були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Людмила Денисова, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, Урядовий Уповноважений з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко,  заступники голів обласних та Київської міської державних адміністрацій; керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, представники громадських об’єднань.

У роботі колегії взяв участь перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, інші представники Служби.

Основними темами обговорення під час колегії стали системні реформи, впроваджені Міністерством у 2016 році, також було окреслено основні напрямки реформування соціальної галузі  на поточний рік.

За словами Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, стабільний курс на подолання бідності та підвищення рівня життя українських громадян завдяки економічному зростанню є головним завданням Міністерства на сьогодні.

Виступ Міністра соціальної політики Андрія Реви було проілюстровано інформаційними матеріалами. (дивиться на Урядовому порталі)