Концертні програми – підняття морального духу вояків

Дата: 19.08.2017 Переглядів: 119

З 12 по 16 серпня за підтримки ГО „Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій” та ГО „Центр допомоги і адаптації ветеранів, інвалідів, бійців АТО та інших учасників бойових дій”, для підняття морального духу вояків, які проходять військову службу та виконують завдання у зоні проведення антитерористичної операції (72 ОМБР, 28 ОМБР, 128 ОМБР, 59 ОМБР, підрозділи Національної Гвардії) організовано 8 концертних програм.

Участь у виступах взяли: представники творчого волонтерського об’єднання “Арт Десант”, Голова Вінницкої філії ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій”; Світлана Мирвода – співачка, бандуристка, волонтерка, Народна артистка України; Владислава Чайка – співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, влонтерка; Сергій Шматок – гитарист-віртуоз, лауреат всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Також з концертною програмою організаторами разом зі священнослужителями відвідано військовий шпиталь м. Покровськ Донецької області.

Вищезазначені громадські об’єднання висловлюють подяку керівництву військових частин та підрозділів за сприяння у проведені концертів для учасників АТО.