Курс з психологiчної травми / Course on Psychological Trauma /

Дата: 14.09.2018 Переглядів: 102

Інформуємо про проведення курсу з психологічної травми, створеного канадським доктором українського походження, специалiстом з травми, акредитованим канадською спiлкою ветеранiв — Дарією Шевчук. 
Цей курс був спеціально розроблений для психологів. Він розширить розуміння психолога про психологічну травму, зосередивши увагу на відмінностях між дитячою травмою та травмою у дорослому віці. Мета курсу — обговорення цільового лікування травми в контексті обізнаності щодо травми. Курс навчить передових теорій та практик, пов’язаних з тим, як лікувати дітей, підлітків, дорослих та сімей, які зазнали травми.

Курс буде корисним для професійних психологів, які працюють з пацiєнтами, які отримали психологiчнy травмy (ветерани, їхні родини, спецалісти з надання першої допомоги, жертви домашнього насильства тощо). Необхідні кваліфікації включають навички консультування, професійний інтерес до травм, стійкість до стресу та травм; прихильність до програми.

Навчання буде проводитися завдяки Канадськiй фундації “Кленова Надія” та благодійному фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» з 22 вересня до 6 жовтня 2018 року в Києвi.

Докладніше дивиться на сторінці у Facebook