Києво-Святошинський СПР: спільно визначаємо плани на рік

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 88

Початок року – пора планування. Один з основних напрямків роботи спеціалістів Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (який працює у сфері управління Служби)  – це надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей.

У ЦСПР вже стало доброю традицією планувати свою діяльність, проводячи консультації з цільовими групами.  Цього року було прийнято рішення підійти до цього процесу ще більш системно. З метою спільного планування в січні 2018 року відбулися зустрічі з учасниками АТО та їхніми дружинами. Цей поділ був досить умовний, адже на обидві зустрічі приходили всі бажаючі з огляду на свої можливості.

За результатами зустрічей  були визначені пріоритети діяльності ЦСПР у 2018 році. Крім звичних і відпрацьованих напрямків роботи, таких, як надання психологічних та юридичних консультацій, фізичної реабілітації, інформаційних послуг, учасники АТО, а особливо їхні дружини, висловили високу міру зацікавленості у заходах, що покращують настрій, сприяють загальному позитивному налаштуванню – відвідини театру, екскурсії, вихід на природу тощо. Були також висловлені побажання продовжувати розвивати діяльність клубу учасників АТО «Переможець», продовжувати щомісячні зустрічі родин учасників АТО «Сімейні вечори» (щомісяця), а також вивчити можливість створення клубу жінок з сімей атовців. Найближчим часом жінки планують долучитися до проведення в ЦСПР «Вечора романтики та поезії».

За ініціативою спеціалістів ЦСПР обговорили також готовність демобілізованих до проходження індивідуальних реабілітаційних програм з урахуванням особистісних характеристик та потреб кожного.