Київ зібрав учасників АТО та членів їх сімей на родинний фестиваль

Дата: 29.05.2017 Переглядів: 118

27 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова,1) відбувся родинний фестиваль “Зустрінемось! З війни – до миру” для демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей, волонтерів, а також для сімей загиблих на Сході воїнів

27 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова,1, 17-й павільйон) під егідою благодійного фонду “Чисте небо”, Центру допомоги учасникам АТО при Київській ОДА, Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям, Центру інвалідів АТО та бойових дій, Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО, громадського об’єднання “Юридична сотня”, Центру розвитку лідерства, благодійної організації БФ “Олени Кононової” та Всеукраїнського волонтерського проекту “Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів” відбувся Родинний фестиваль “Зустрінемось! З війни – до миру”.

На захід були запрошені сім’ї демобілізованих учасників АТО та члени родин загиблих на Сході з м. Києва та Київської області, волонтери. Також прибули їхні друзі з усієї України, щоб зустрітись, поспілкуватись, поділитись своїми радощами і проблемами та разом знайти дорогу до мирного життя.

У рамках фестивалю відбувся тематичний концерт, влаштовано фотовиставку, виставку волонтерської маскувальної сітки та інших виробів “волонтерського воєнпрому”, інформаційні стенди партнерів (юристів, психологів, реабілітологів, з патріотичного виховання та працевлаштування), проведено творчі майстер-класи, а зроблені на них подарунки через волонтерів відправлено на Схід. Також проведені показові виступи школи Хортингу та безпечного фехтування, міні-тренінги з домедичної допомоги. У фотозоні учасники фестивалю мали можливість зробити професійне фото в маскувальному костюмі “кікімора”, а у відкритому марафоні виступити з короткими презентаціями як своєї організації, так і власної справи.

На облаштованих дитячих майданчиках у компанії аніматорів весело проводили час дітлахи, з цікавістю розглядали зброю, вчились розбирати та складати автомат, надавати першу медичну допомогу, робили фото на згадку.

Гостей фестивалю організатори пригостили святковим обідом, а на завершення заходу був проведений велоквест.

Чимало схвальних відгуків від гостей отримало проведене свято, в атмосфері якого родинне тепло гармонійно поєднувалося з почуттям глибокої шани до тих, хто боронить цілісність України на її східних рубежах, і тих, хто поклав життя на вівтар майбутньої перемоги.