Маю право на захист

Дата: 05.04.2019 Переглядів: 77

4 квітня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, відбулося спільне засідання за участю представників правозахисних організацій, міського Центру надання правової допомоги, керівників обласних громадських об’єднань ветеранів та вимушено переміщених осіб, а також  учасників АТО/ООС  та членів їх родин з м. Коростеня та Коростенського району.

Під час заходу спеціаліст ЦСПР Віра Гис презентувала діяльність соціальної установи, ознайомила присутніх із пріоритетними напрямами роботи, поінформувала про програми та проекти, направлені на надання соціально-психологічної, інформаційної, навчально-просвітницької та правової допомоги вразливим категоріям населення міста та області.

Представники правозахисної організації з Житомира ознайомили учасників бойових дій та переселенців з метою та завданнями незалежної організації, розказали про можливість та порядок отримання грошової компенсації за нанесену шкоду внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Присутнім також розповіли про різні види допомоги, якими можуть скористатися громадяни. У ході круглого столу присутні ветерани та члени їх сімей поспілкувались з експертами, отримали інформаційні буклети та брошури.

Учасники заходу дійшли висновку, що важливо знати і вміти захищати свої права.