Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала наказ про затвердження складу Громадської ради при Мінветеранів

Дата: 11.03.2019 Переглядів: 105

Після отримання Протоколу установчих зборів та повного технічного звіту-аналізу від представників Ініціативної групи з установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві Володимира Фльонца та Віталія Кузьменко Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала наказ про затвердження складу Громадської ради при Мінветеранів.

Разом з тим, щоб зняти нарікання та зауваження, Міністр спрямувала звернення до Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

“Одразу хочу дати відповідь на питання – чому затвердження складу потрібно було зробити не очікуючи результатів перевірки? Тому що цей процес може тривати від декількох місяців до декількох років, а Міністерство зобов’язане формувати свою діяльність згідно з чинним законодавством виключно під громадським контролем, який і має здійснювати Громадська рада. Якщо висновки перевірки будуть зачіпати когось з тих, хто став членом Громради, будемо без гальмувань виключати. Імунітету не матиме ніхто. Але зараз, Міністерству потрібна співпраця з громадськістю, адже маємо завдання максимум – створення ефективного відомства для захисту інтересів ветеранів”, – заявила Ірина Фріз.

Зі складом Громадської ради можна ознайомитись на сайті Мінветеранів