Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2015 Переглядів: 149

Щорічно, 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Рішення про це прийняте на 40-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році. ООН звернулася до всіх країн щодо сприяння залученню якомога більше людей для допомоги іншим.

У своєму привітанні волонтерам Глава держави сказав, що “волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства”.

Волонтери – це ті люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Вони присвячують свій талант, час та енергію індивідуальним та колективним акціям, не очікуючи винагороди. Викликає велику шану зусилля тих людей, які день за днем добровільно жертвують своїм часом і віддають свої сили на те, щоб захистити знедолених, подолати бідність та поліпшити життя потребуючих.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції тісно співпрацює з волонтерськими організаціями, які надають допомогу армії, учасникам АТО, допомагають постраждалим воїнам, які отримали поранення, працюють з сім’ями учасників АТО та надають їм правову допомогу, розвивають громадські ЗМІ, поширюючи необхідну для учасників АТО інформацію.

Всі бачать, наскільки потужним став волонтерський рух, а це свідчить про значний розвиток громадянської свідомості. Тільки в єднанні держави і громадськості наша сила.

Наснаги і натхнення вам, волонтери, у ваших корисних справах!