На аеродромі Коротич відбувся захід „Небо для всіх”

Дата: 04.09.2017 Переглядів: 96

На аеродромі Коротич, Харківського аероклубу 2 вересня відбувся захід інвалідів – учасників антитерористичної операції “НЕБО ДЛЯ ВСІХ”. Захід організуваний Громадською спілкою “Крила 8 сотні”.

Вже другий рік поспіль Харківський аероклуб на аеродромі «Коротич» надає можливість ветеранам АТО та сім’ям загиблих воїнів пройти сеанс психологічного розвантаження високо в небі. Піднятися на літаку високо над землею та стрибнути з парашутом – це не просто нові враження. Ветеранам АТО, що отримали інвалідність на війні, стрибок допомагає знову відчути себе сповненими сил та бойового духу. Для дружин та дітей загиблих бійців політ на літаку – це сильні емоції, спосіб розвантаження, своєрідна психологічна реабілітація.

Зовсім юна частина колективу політала на літаках Ан-2, для більш старших дітей, дружин загиблих бійців та ветеранів АТО було надано спортивно-навчальний літак ХАЗ-30. Ветерани-ампутанти та всі, хто потребував емоційного «перезавантаження», змогли стрибнути з парашутом. Більш обережні могли обмежитися екскурсією по виставці зразків авіатехніки, військової та автомототехніки, поспостерігати за виступами пілотажної групи Харківського аероклубу та показовими стрибками парашутистів.

На заході були присутні: голова Харківської обласної ради, керівник Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба, перший заступник директора «Мотор Січ», представники преси, учасники АТО та члени їх родин, мешканці і гості міста та області.

 

 

Якщо перший день заходу був піднесено-емоційним, то другий став теплим і душевним. Були зустрічі з друзями-побратимами, відвідини «Стіни пам’яті» в Харкові, де фотопортрети героїв харківчан нагадують про незламний дух Української нації. Діти загиблих учасників АТО отримали подарунки від харківських волонтерів з Центру взаємодії «Укроп-холл» і були дуже вдячні за поїздку до «Харківського «Диснейленду» – парку розваг з атракціонами, що дарують позитивні враження малим і дорослим.