На Франківщині оголосили конкурс проектів

Дата: 15.08.2017 Переглядів: 57

Департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації 14 серпня 2017 р. оголосив конкурс із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету надається фінансова підтримка на суму 500 000 гривень.

Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049. Йдеться про організацію соціально-психологічної реабілітації учасників бойовий дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, та членів їх сімей.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають робочому органу (Департамент соцзахисту ОДА) конкурсні пропозиції у друкованій та електронній формі.

Пріоритети конкурсу:

– підтримка учасників АТО та членів їх сімей, створення умов шляхом психологолічної реабілітації, фізичної терпії, творчих занять (групова та індивідуальна робата);

– залучення фахівців з психологічною освітою для реабілітації учасників АТО та членів їх сімей;

– проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію учасників АТО та членів їх сімей.

До складу комісії з визначення переможців конкурсу та надання фінансової підтримки громадським організаціям входить і представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець.