На Івано-Франківщині реалізується правопросвітницький проект «Я маю право!»

Дата: 14.11.2018 Переглядів: 108

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець взяв участь у координаційній зустрічі у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!», що відбулась  13 листопада в залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Нарада була присвячена таким важливим питанням сьогодення як права, пільги і соціальні гарантії військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС та визначення спільної стратегії діяльності в сфері захисту їх прав.

У обговоренні важливих тем взяли участь представники громадських ветеранських організацій, районних центрів допомоги учасників АТО, територіального управління юстиції, регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обласного та районних військових  комісаріатів.

Володимир Веркалець подякував керівництву управління юстиції за сприяння у виготовленні екземплярів брошури “Пам’ятки учасникам АТО. Права, обов’язки та гарантії соціального захисту”, зазначивши, що ця брошура розроблена громадською організацією “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики, Служби, Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ з метою забезпечення військовослужбовців, ветеранів інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях. Він звернув увагу присутніх на те, що на допомогу учасникам бойових дій ця брошура в електронному вигляді постійно знаходиться на офіційному веб-сайті Служби та оновлюється у разі змін у законодавстві.

Представник Служби виразив упевненість, що спільна праця усіх учасників зустрічі покращить соціальний захист учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

За підсумками обговорень встановлені тісні партнерські відносини та визначені шляхи взаємодії між  учасниками наради.

Насамкінець присутні отримали брошури,  виготовлені за підтримки  територіального управління юстиції в рамках проекту «Я маю право!».