На Київщині відзначили активіста ветеранського руху

Дата: 17.09.2018 Переглядів: 104

15 вересня 2018 року у місті Бориспіль представник Служби у Київській області Світлана Дроздовська вручила Подяку Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Голові Бориспільської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Петру Чичканю.

Ветеран удостоєний Подяки за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, багаторічну наполегливу та самовіддану роботу щодо вирішення питань соціального захисту інвалідів війни та учасників бойових дій, а також активну роботу з патріотичного виховання молоді.

Клопотання щодо відзначення громадського активіста подано Головою Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Володимиром Говоровим.

Вручення співпало із святкуванням Дня міста Бориспіль, яке відбувалось на Європейській площі та території Центрального парку культури і відпочинку.

Отримавши нагороду, Петро Чичкань щиро подякував за таку високу оцінку його праці та зауважив, що для нього, як і для будь-якого громадського діяча надзвичайно велике значення має визнання державою його щоденної роботи на благо людей, а отримана подяка додасть оптимізму, сил і наснаги у подальшій діяльності.