На Київщині відзначили День пам’яті та примирення

Дата: 10.05.2018 Переглядів: 118

У селищі Гостомель на Київщині вшанували ветеранів Другої світової війни

8 травня 2018 року у селищі Гостомель на Київщині з нагоди відзначення Дня примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля меморіалу по вулиці  Чумацький шлях біля ДОТу зібралися мешканці регіону аби вшанувати ветеранів.

Традицію проводити захід на місці лінії оборони Києва, як і сам Меморіал на честь захисників Київського укріпрайону, які 72 дні боронили підступи до столиці й своєю мужністю та героїзмом порушили плани гітлерівців на блискавичну перемогу й наступ на Москву, започаткував гостомельський селищний голова Юрій Прилипко.

Серед почесних гостей заходу були народний депутат ВРУ минулих каденцій Юрій Кармазін, який на сьогодні виконує обов’язки наказного отамана козацтва України, народний депутат України Михайло Гаврилюк, депутат обласної ради Сергій Федорченко, заступник міського голови Ірпеня Наталія Семко, Головний спеціаліст Сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Перебойчук, представник міського військового комісаріату та інші почесні гості.

У своїй промові очільник Гостомеля подякував усім,  хто прийшов, щоб вшанувати пам’ять ветеранів полеглих і живих. А в живих сьогодні залишилося лише двоє фронтовиків: Євдокія Грачова та Петро Червоний, який також був сьогодні разом з усіма. А двадцять років тому їх було 240.

«Завтра ми будемо відзначати 73-ю річницю великої Перемоги, на всіх меморіалах селища віддамо шану всім, хто творив цю велику Перемогу, одну на всіх, за наше мирне небо та майбутнє»,- зазначив селищний голова.

Після урочистої частини на присутніх чекали святковий стіл і концертна програма.