На Прикарпатті відкрито виставку “Формула безпеки Україна-НАТО”

Дата: 06.04.2018 Переглядів: 93

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника м. Івано-Франківська  5 квітня відбулась зустріч  з директором Центру інформації та документації НАТО Барборою Маронковою.

На заході були присутні керівник проектів Центру інформації та документації НАТО, представники сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України, керівники  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, міської влади, головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець, викладачі та студенти університету.

По завершенні зустрічі  присутні взяли участь у церемонії відкриття виставки «Формула безпеки Україна – НАТО», яку представив Центр інформації та документації НАТО, Український кризовий медіацентр та Міністерство інформаційної політики України.

Виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного Договору і розкриває ключові події діяльності НАТО та представляє питання співробітництва України з Альянсом у цивільній  і військовій сферах.

Тема гарантій безпеки України в умовах гібридної війни стала основною при проведенні цих заходів.