На столичній Троєщині відкрили пам’ятник добровольцям АТО

Дата: 23.10.2017 Переглядів: 176

У Деснянському районі м. Києва 21 жовтня відбулось урочисте відкриття скверу “Доброволець” та пам’ятника “Героям-добровольцям”, які є шаною вдячних мешканців Деснянського району добровольцям – киянам та загонам добровольчих формувань, які у 2014 році саме з цього місця відправились захищати незалежність і територіальну цілісність України, багато з яких віддали своє життя за свободу Вітчизни.

“Героям-добровольця слава!”, “Україна – понад усе!” – такі слова викарбовані на па’ятнику.  На гранітній стелі зобразили шеврони більшості добробатів, що брали участь в АТО. Саме відвага добровольців, їх сила духу й глибокий патріотизм і є питомою незламною величиною України.

В урочистому відкритті брали участь учасники антитерористичної операції, представники ветеранських громадських організацій, жителі Києва,  а також народні депутати, представники Деснянської державної адміністрації, заступник директора департаменту Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Руслан Кучук, депутати Київської міської влади.

Як повідомляється у репортажі “5 телеканалу”, один з учасників відкриття пам’ятника – військовий – говорить: “Пам’ятник, в першу чергу, для молоді. Якщо молодь знатиму історію, у неї є майбутнє. Також це пам’ятник і ворогам, що вони знали, що в будь-який момент ми візьмемось до зброї”.

Інший військовий каже: “Нація повинна формуватися з цеглин. Ось це – одна із цеглинок. Тобто якщо ми не пам’ятатимемо історію, ми будемо наступати на ті ж граблі”.