На варті миру – наші захисники!

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 114

11 жовтня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся захід, присвячений Дню захисника України.

«Година спілкування» – саме під такою рубрикою у форматі «Живої бібліотеки» проходила зустріч, на яку були запрошені учасники антитерористичної операції та підлітки загальноосвітньої школи № 1. Захід організований з метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, національної свідомості, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції, поваги до захисників рідної землі та історичного минулого України.

Життєві історії, почуті не з екранів телебачення, не побачені в кіно чи прочитані в книгах, а розказані від першої особи, від очевидців та безпосередніх учасників подій, продемонстровано в презентації, підготовленій провідним фахівцем із соціальної роботи Вірою Гис разом із демобілізованими бійцями.

Ми вчимося на прикладах інших, тому вкрай важливо доносити правдиву інформацію про сучасну історію до дітей, у яких лише формується світогляд як система знань, внутрішніх переконань, цінностей, ідеалів, життєвих норм і принципів діяльності.

Одним із видів роботи на цій зустрічі було обговорення питання про державні та народні символи, де визначались такі поняття як «Батьківщина», «герб», «прапор». Кожен мав можливість висловити свою думку, послухати інших та багато нового почерпнути для себе. Герої нашого часу – сучасні захисники країни – розповідали учням багато цікавих історій зі свого шкільного життя, давали напутні слова школярам. А учні, в свою чергу, подарували їм вірші, щасливі посмішки та висловили слова вдячності за їхню мужність та відданість своєму народу.

Україна пишається своїми захисниками, які завжди на сторожі нашої свободи та незалежності.

Інформує Віра Гис, провідний фахівець із соціальної роботи ЦСПР у м. Коростені