На Закарпатті відзначили День Соборності України

Дата: 23.01.2018 Переглядів: 76

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області взяли участь у відзначенні Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

На прощі Народній в Ужгороді 22 січня відбулася церемонія урочистого покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку за участю голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, ужгородського міського голови Богдана Андріїва, керівників правоохоронних та силових структур, представників дипломатичних відомств, військовослужбовців, представників громадських організацій, священнослужителів, молоді. Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав «Заповіт» на слова Кобзаря.

Потім хода рушила в напрямок набережній Незалежності, де відбулося покладання квітів до пам’ятника Герою України Августину Волошину, прозвучав Гімн України.

Колона продовжила рух через прощу Театральну  до пішохідного мосту: на честь Дня Соборності представники влади, молодь, громадські активісти військові з’єднали береги Ужа стометровим стягом.