Навчаються ветерани

Дата: 04.06.2019 Переглядів: 116

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, наприкінці травня – початку червня для учасників бойових дій на сході України, активістів  громадських організацій  району проведено тренінг «Соціальна згуртованість. Проєктна діяльність та розвиток громади». Учасниками заходу також стали й працівники Іванківського ЦСПР.

Під час конструктивного навчання було розглянуто ряд питань щодо правильного оформлення та подання заявки для участі, обговорено послідовність роботи в проєкті «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що впроваджується Агентством ООН з питань міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Незважаючи на те, що для бійців – учасників заходу запропоновані форми роботи були новітніми, вони активно включилися в досить насичений графік роботи.

Оцінка потреб громади та їх аналіз, проєктний менеджмент, соціальне згуртування, управління часом та планування, складання календаря проєкту – далеко не всі питання, що розглядалися під час тренінгу.

Головне попереду: безпосереднє анкетування громади, після чого – цілеспрямована робота за проєктом.