“НЕБО ДЛЯ ВСІХ”

Дата: 07.09.2016 Переглядів: 193

Наприкінці серпня в м. Харків  було проведено – “Захід присвячений 25 річниці Дня незалежності України для інвалідів – учасників антитерористичної операції “НЕБО ДЛЯ ВСІХ”

В Харківському аероклубі ім. В.С.Гризодубової часто збираються сміливці, бажаючі підкорити небо. Днями колектив аероклубу зробив подарунок ветеранам АТО і приєднався до заходу «Небо для всіх», ініційованого Громадською спілкою „Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху „Крила 8 сотні”.

НЕБО ДЛЯ ВСІХВ Харків прибули воїни, що отримали поранення чи  інвалідність під час антитерористичної операції. Приїхали бійці з Полтави, Кременчука, Харківщини, що воювали в підрозділах 92 омбр, 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар», 79-й десантно-штурмовій бригаді та спецназі ВМФ України. Також в аероклубі зібралися дружини та діти наших героїв.

 

Саме завдяки  аероклубу здійснилася мрія багатьох воїнів піднятися в НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО.

НЕБО ДЛЯ ВСІХ2Сповнені сил та жаги до життя воїни дали зрозуміти, що підкорити повітряний простір їм не завадять ні інвалідний візок, ні протези. Так, на спортивному літаку Харківського аероклубу зміг піднятися у небо волонтер Руслан Бойко. Чоловік був важко поранений в Ізваріно в 2014 році і після того змушений пересуватися на візку.

Ще один воїн – Володимир Воропай, який вже мав до війни досвід стрибків, навіть переживши ампутацію ноги і встановлення протеза, не відмовився стрибнути з парашутом. Аероклуб пішов назустріч, і в тандемі з інструктором боєць здійснив свій перший стрибок після поранення.

НЕБО ДЛЯ ВСІХ4Політати на літаку дозволили й родинам учасників АТО. Особливо в захваті були діти. Сімейна програма також включала прогулянку по аероклубу і цікаві історії про представлені взірці авіатехніки, тематичні майстер-класи та візит на авіафестиваль.